Oyuncular Şarkıcılar

Alişan’ın Eşi Buse Varol Kimdir Nereli ?

Buse Varol Kimdir

1990 yılında Manisa da dünyaya gelen Buse Varol, eğitim hayatında öğretmenlik üzerine tamamlamıştır. Eğitim hayatını öğretmenlik olarak tamamlayan Buse Varol uzun bir dönem dershanelerde öğretmen olarak çalışmıştır.2012 yılında MİSS TÜRKEY GÜZELLİK Yarışmasına katılmıştır. Daha sonra ise uzun bir süre modellik yapmıştır.

Buse Varol Fiziki Özellikleri

174 cm boyunda 56 kilo ağırlığında olan Buse Voral mavi göz rengine sahip ve kumral sacları vardır. Modellik yapmasından dolayı da fiziki özellikleri ile dikkat çekmekte ve modellik yaparken bir süre sonra oyunculuk teklifi almıştır. Modelliği bırakarak oyunculuğa başlamıştır.
İş Hayatı

Buse Varol üniversite hayatını öğretmenlik üzerine yapmıştır. Uzun bir süre

dershanelerde görev yaptıktan sonra 2012 MİSS TÜRKEY GÜZELLİK Yarışmasına katılmıştır. Fiziksel güzelliği nedeni ile modellik alanında teklifler almış ve bir süre modellik yapmıştır. Yine modellik yaptığı sıralarda kendisine gelen oyunculuk tekliflerini derlendirmiş ve bu alanda eğitim alarak oyunculuğa başlamıştır. İlk rol aldığı dizi filmi 2012 yılındaki “tozlu yollar” olmuştur. Daha sonra “Arka Sokaklar” dizisinde “Yasemin” karakterinde oyunculuk sergilemiştir.”Dostlar meclisi” adlı dizide “Bahar” karakterini canlandırmıştır. Son olarak ta Payitaht dizisinde “Misli melek “ karakterini canlandırmıştır. Payitaht Abdülhamit dizisinde hala seyircilerinin karşısına çıkmakta olan güzel oyuncu 2016 yılında Alışan ile dünya evine girmiştir.

Buse Varol’un Rol Aldığı Diziler

Sevda kuşun kanadında
Şehrin Melekleri
Kış Güneşi
Tozlu Yollar
Arka Sokaklar
Payitaht Abdülhamit

Bir önceki yazımız olan Aleyna Tilki Kimdir Nereli Yaşı Bİlgi? başlıklı makalemizde aleyna kaç yaşında, aleyna tilki biyografi ve aleyna tilki hakkında bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.