Çukur Diziler

Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir Nereli Boyu Yaşı

Çukur, İstanbul’un en gözü kara insanlarının yaşadığı ancak Koçova ailesinin kontrolü ile düzenin sağlandığı bir mahalledir. Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir Nereli Boyu Yaşı…

Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir Nereli Boyu Yaşı

Yamaç Koçovalı ailesinin kirli işler yaptığını ve bu işlerin kendine uymadığını düşündüğü için 17 yaşında evden ayrılmış olup İdris Koçovalı ‘nın dördüncü çocuğudur. 17 yaşında evden ayrılan Yamaç, İstanbul Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun olduktan sonra gündüzleri bir laboratuvarda kimyager olarak çalışmaya başlamıştır. Akşamları ise Beyoğlu’nda bir barda solistlik ve gitaristlik yapmaktadır. Yamaç’ın en büyük tutkusu gitar çalmak ve müziktir. Yamaç aynı zamanda Erkin Koray hayranıdır ve evinde Erkin Koray tarafından hediye edilen Gibson Custom marka gitar bulunmaktadır.

Çukur Yamaç Koçovalı

Yamaç Koçovalı nereli

Çukur Mahallesinde bulunan evlerinde doğup büyüyen Yamaç Koçovalı ailesinin yanından ayrılana kadar burada yaşamıştır. Daha sonrasında ise ailesinin yanına ayrılıp kendi evine taşınmıştır. Kendi evi de Beyoğlu’ndadır.

çukur Yamaç Koçovalı boyu

Yamaç Koçovalı karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli ‘nin boyu 1.83 santimdir.

Çukur Yamaç Koçovalı sevgilisi

Yamaç Koçovalı Sena ile tanışana kadar her gün başka bir kızla gezip eğlenmektedir. Ancak Sena ile tanıştıktan sonra 2.gün evlenme teklifi eder ve 5.gün evlenme kararı alırlar.

Bir önceki yazımız olan Çukur Vartolu Kimdir Nereli Boyu Yaşı başlıklı makalemizde vartolu boyu, vartolu kimdir ve vartolu nereli hakkında bilgiler verilmektedir.