Gözde Çığacı Kimdir
Oyuncular

Gözde Çığacı Kimdir?

Kuzey ve Güney dizisi ile yıldızı parlayan Gözde Çığacı kimdir? Güzelliği ve oyunculuk kabiliyeti ile yıldızı parlayan Gözde Çığacı evli midir? Yoksa sevgilisi bulunuyor mu? Son zamanlarda magazin gündeminde kalan güzel oyuncunun hayatı ve biyografisidir.

Gözde Çığacı Hakkında Merak Edilenler

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa yeteneği olan Gözde Çığacı kimdir? Güzel oyuncu 1991 İstanbul doğumludur. Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fakültesinden mezun olan oyuncu sektöre dizi oyuncusu olarak başlamıştır. Oyunculuğunun yanı sıra müzikle de ilgilenen oyuncu gitar çalmaktadır. Bir yandan da tiyatro çalışmalarına devam etmektedir.

Gözde Çığacı Biyografisi

Aldığı Ödüller

Güzel oyuncu küçük yaşlardan itibaren tiyatro ve müzikle ilgilenmiştir. 2016 yılında umut veren kadın oyuncu ödülünü almıştır.

Özel Hayatı

Son zamanlarda bir mekan çıkışı usta sanatçı Selçuk Yöntem ile yemek yerken görüntülenen Gözde Çığacı eşi var mıdır? Uzun süre ekranlara ara veren güzel oyuncunun herhangi bilinen bir sevgilisi bulunmuyor. Yaşının daha küçük olduğunu kariyer yapmayı planladığını ifade eden sanatçı bekardır. Yeni projeleri değerlendirdiğini belirterek yakında ekranlarda olacağını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Timuçin Esen Kimdir? başlıklı makalemizde timuçin esen burcu ve timuçin esen nereli hakkında bilgiler verilmektedir.