Şarkıcılar Ünlüler

Hadise Açıkgöz Kimdir Nereli?

Hadise Kimdir Vikipedi Bilgi

Uzun yıllardır O Ses Türkiye jürisi olarak ekranlarda gördüğümüz Hadise nerelidir, kaç yaşındadır, doğum tarihi, burcu, yaşı, kilosu, boyu gibi kişisel biyografik bilgileri yazının devamında yer almaktadır.

Sivas kökenli bir ailenin ferdi olan Hadise Açıkgöz 1985 yılının 22 ekim’inde Belçika’da dünyaya gelmiştir. Annesi Gülnihal ismine sahiptir. Babasının adı Hasan Açıkgöz’dür. İki kız bir oğlan olmak üzere toplamda 4 kardeştir.

1.65m  boyuna sahip olan Hadise 60 kg civarlarındadır. Terazi burcu olan başarılı sanatçımız “Ekonomi ve Çağdaş Diller” üzerine eğitim almış ve birden fazla dil konuşabilmektedir. Bu diller Fransızca, İngilizce, Flamanca, Türkçe ve Almanca’dır.

2005 yılında çıkarttığı şarkıyla Belçika ve Türkiye üzerinden oldukça büyük bir kitleye ulaşmıştır. Bunun ardından Türkiye’de kariyerin sürdürmeyi tercih etmiştir. Adı Beyazıt Öztürk ile anılsa da aralarında herhangi duygusal bir ilişki olmadığını belirtmiş ve olursa kimseden saklamalıyız şeklinde konuşmuştur. Ayrıca daha evvelden yaptığı Bir açıklamada aşka inanmadığını belirtmiştir şu an hayatında kimse yoktur.

Bir önceki yazımız olan Farah Zeynep Abdullah Kimdir ? başlıklı makalemizde Farah Zeynep Abdullah boyu, Farah Zeynep Abdullah nereli ve Farah Zeynep Abdullah yaşı kilosu hakkında bilgiler verilmektedir.