Kubilay Aka Kimdir ?

Kubilay Aka Yaşı, Boyu, Kilosu Nedir?

Kubilay aka kimdir sorusundan başlayarak doğum tarihi, yaşı, boyu ve burcunu içeren biyografisi derlenip sade bir dil ile oyuncu hakkında bilgiler sunulmuştur. Yazının devamında instagram adresini de bulabilirsiniz.

1995 yılının 5 Mayıs’ında dünyaya gelen ünlü oyuncu boğa burcudur. İstanbul’da doğan oyuncu Eskişehir’de Havaalanı Yönetimi alanından mezun olmuştur. Siyah saçlara ve kahverengi gözlere sahip başarılı rolcü Kubilay Aka’nın boyu 1.78 m kilosu 75kg’dir.

Sevgilisi yoktur ve evli değildir. İlk televizyon deneyimini Vatanım Sensin dizisiyle yaşamıştır. Ali Kemal rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu magazinsel olarakta göz önündedir.

Oyunculuğu müthiş olan Kubilay Aka bu şöhret yolunda birazda şansının yaver gitmesiyle yükselmiştir. Şu sıralar Çukur Dizisinde Celasun rolüyle ekranlardadır.

Şanslı olduğundan bahsettiğimiz oyuncu havaalanında keşfedilmiştir. Menejerlik ajansı olan Ufuk Ergin tarafından bilet işlemleri yaparken oyunculuk teklif etmiştir. Bu teklifi yaka kartından öğrendiği ismi instagramda bularak iletmiştir. Teklifi görünce hemen kabul eden Kubilay Aka; 24 saat içinde hayatımı değiştiren bir teklif olarak yorumluyor.

İnstagram profiline ulaşmak için buraya tıklayınız.

Fotoğrafları;

Bir önceki yazımız olan Danla Bilic Kimdir? başlıklı makalemizde danla bilic boyu, danla bilic kilosu ve danla bilic sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir