Fenomenler Youteberlar

Reynmen (Yusuf Aktaş) Kimdir?

Sosyal medyada takmadı Reynmen olan Yusuf Aktaş nerelidir Kaç yaşındadır boyu kilosu gibi kişisel detaylarını değineceğiz.

Reynmen 1995 yılının Aralık 6’sında dünyaya gelmiştir. Aslen Sivaslı olan Yusuf Aktaş İstanbul Bağcılar’da doğmuştur. Halen hayatını İstanbul’da sürdürmektedir. Boyu 1.80 santimdir. Kilosu ise 78 iel 82 kilogram arasındadır. Reynmenin burcu ise Yay’dır.

Annesinin adı Nesibe babasının adı ise Rahmi’dir. Toplam 3 kardeşlerdir, bir ufak kardeşi bir de ablası vardır. Kendisinin aktardığına göre en sevdiği renk yeşildir. Yusuf Aktaş Yeşil kadar kış mevsimini de sever. Ayrıca en sevdiği bilgisayar oyunu Counter Strike’tır. Makarna en sevdiği yemektir. En sevmediği şey ise yalan ve iftiradır. Ayrıca son dönemlerde Cem Yılmaz filminde rol oynacağı haberleri gündemde yer almaktadır.

Reynmenin Fenomen oluşu Scorp uygulaması ile başlamıştır. Burada paylaştığı videolar ise genellikle şarkı ağırlıklıdır. Daha sonradan Youtuber olmuştur. Şu anda Reynmen YouTube kanalında 57 video vardır ve 2.4 Milyon aboneye sahiptir. Kanalında en çok izlenen video Biziz isimli şarkısıdır. 54Milyon görüntülenme almıştır. Kanalında ünlülerin konuk olduğu videolar da mevcuttur.

Çok güzel videolar paylaşması ve renkli kişiliğiyle ön plana çıkan karakteri hikaye içinde oldukça yüksek izlenmeler kazanmaktadır.

Reynmeni daha iyi tanıyabilmek için kendisinin paylaştığı soru cevap videosunu izleyebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Enes Batur Kimdir Boyu Yaşı? başlıklı makalemizde enes batur biyografi ve enes batur boyu hakkında bilgiler verilmektedir.