Oyuncular

Sinem Ünsal Kimdir?

Sinem Ünsal kimdir, nerde, ne zaman doğmuştur, hangi okullarda okumuş ve özel hayatı ile merak ettiklerinize bakalım. Sinem Ünsal 1993 yılında Azeri bir baba ile Çerkez bir annenin kızı olarak İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğu Foça’da geçmiştir. Eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Edebiyat bölümü ile tamamlamıştır. Daha sonrasında özel oyunculuk eğitimleri alarak kariyerini televizyon camiasına katılarak geliştirmeyi planlamıştır. Sinem Ünsal boyu 1,62, kilosu ise 54’tür. İstanbul Avrupa yakasında yaşamaktadır.

Sinem Ünsal’ın Oynadığı Diziler

İlk deneyimi Fox TV’de yayınlanan Çoban Yıldızı dizisiydi. Güneş rolünde Sinem Ünsal oyunculuğun ilk adımlarını attı.

İkinci deneyimi ve büyük sükse yakaladığı iş ise Kanal D’de yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisiydi. Milyonları ekran başına kilitleyen bu dizide İbrahim Çelikkol ve Birce Akala başrolü paylaşıyordu. Sibel Ünsal ise “Gülsüm Aslan” rolüyle hayran kitlesini bu dizide oluşturuyordu.

2018 yılının sonlarına doğru Fox TV’de yayınlanan Kızım dizisinde Sevgi rolünü canlandırdı. Öğretmen rolü oynamak en büyük hayallerinden biriydi.

Sinem Ünsal sevgilisi kim sorularına uzun bir süre cevapsız kalsa da bir ara rol arkadaşı İbrahim Çelikkol ile çıkan dedikodular dolayısıyla hayatında kimse olmadığına dair yaptığı açıklama ile medyayı aydınlattı. Kariyerine odaklandığını ve özel hayatına ayıracak vaktinin olmadığını beyan etti. Instagram hesabında da özel hayatına dair bir paylaşım yapmaması durumun ne kadar kapalı kutu olduğunu gösterse de aynı zamanda herhangi bir paylaşım yapılmaması kendisinin ne kadar tutarlı cevaplar verip, tutarlı hareket ettiğinin göstergesi niteliğinde.

Bir önceki yazımız olan Onur Saylak Kimdir? başlıklı makalemizde onur saylak boyu ve onur saylak sevgilisi kim hakkında bilgiler verilmektedir.