Alper Erözer Kimdir Biyografisi

Alper Erözer Hakkında Bilgi

Çok genç yaşlarda Türk pop müziğine yeni kişi olarak ortaya çıkan Alper Erözer kimdir, kaç yaşındadır, boyu, kilosu ve burcu gibi soruların cevapları yazının devamındadır.

Alper Erözer 2004 yılının 7. Ayın 19’unda dünyaya gelmiştir henüz 14 Yaşında olan genç müzisyen yaptığı işler ile Justin Bieber ile karşılaştırılmaktadır. Çok genç yaşta olmasından dolayı aynı şöhret yolunu yürüyeceğine inanılıyor. Alper Erözer’in burcu yengeç’dir. 1.60 santim boyundadır ve kilosu ise 45’tir.

Alper Erözer’in babası kendisinin menajerlik yapmaktadır Ayrıca şarkılar ile değil daha önceden televizyon ekranlarında da boy göstermiştir. Daha çok reklamlarda oynamıştır ancak Komşular adlı bir dizide de rol almıştır. İlk albümü Hey World World bu albümünde 9 tane şarkı vardır ve bunlardan 4 tanesi İngilizce 3 tanesi Türkçedir. İngilizce şarkıların sözlerini menejeri Cenk Erözer ile birlikte çalışmıştır. Ancak I Think You Love Me Now isimli İngilizce şarkısını kendisi yazıp kendisi seslendirmiştir.

Müzik ve sanatçı kariyerinin dışında spor kariyeri de devam etmektedir şu anda Çekmeköy Galatasaray futbol okulunda ve Taşdelenspor da top koşturmaktadır.

Çok genç olmasına karşın kendi akranları ve daha büyük yaş grubundaki kişilerce çokca dinlenilen bir isim haline gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Sezen Aksu Kimdir Nereli? başlıklı makalemizde minik serçe kimdir, sezen aksu evlilikleri ve sezen aksu hakkında bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir