Aras Bulut İynemli Kimdir Vikipedi

Genel

Bu yazıda Aras Bulut İynemli Kimdir Nerelidir Yaşı Boyu Memleketi ve diğer şahsi bilgileri bir bütün halinde paylaşılmıştır.

Aras Bulut İynemli Biyografisi

Aras Bulut İynemli’nin doğum tarihi 25 Ağustos 1990’dır. Doğum yeri ise İstanbul’dur. Babasının adı Cengiz’dir. Annesinin adı ise Sevtap’tır. Bir abisi ve bir de ablası vardır. Ablasının adı Yeşim, abisinin adı ise Orcun’dur. Abisi tiyatro işleri ile ilgileniyor. Ablası ise ses sanatçısıdır.

Aras Bulut İynemli Beşiktaş Anadolu lisesinden mezun olmuştur. Buradan mezun olduktan sonra ise İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliğini okumaya başladı. Sonrasında ise okurken oyunculuk yapmaya başlamıştır. Oyunculuğu sevmesinin ardından okulunu dondurarak bu alanda ilerlemeye başlamıştır.

Birçok dizi ve filmde rol almıştır. 2010 yılında ilk olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile tanınmıştır. Sonrasında ise İçerde dizisinde rol almıştır. Son olarak herkesin tanıdığı Çukur dizisindeki Yamaç Koçovalı rolü ile dikkatleri üzerine toplamıştır.

Fiziksel Özellikleri Ve Özel Hayatı

Aras Bulut İynemli 28 yaşındadır. 1,82 m boya sahiptir, boyu uzundur. Uzun boylu olması sayesinde birçok rolde ön plana çıkmıştır. Kilosu ise 70’dir. Göz rengi kahverengidir. Maral dizinde tanıştığı Bige Önal ile bir ilişkisi olan ünlü oyuncu birçok kez sevgilisi ile görüntülenmiştir.

Yakışıklı oyuncu sevgilisi ile Maral dizisinde birçok özel rolde de yer almıştır. Yakın ilişkiler kurmuştur. Muhteşem yüzyıl gibi önemli dizilerde de oynayan genç oyuncu Aras Bulut İynemli üstün oyuncu performansı sayesinde birçok insanın beğenisini toplamış ve sevilen isim halini almayı başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nesrin Cavadzade Biyografisi Vikipedi başlıklı makalemizde bizim hikaye tülay kimdir, nesrin cavadzade boyu ve nesrin cavadzade kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir