Berkecan Güven Kimdir Boyu Kaç?

berkecan güven kimdir
FenomenlerYouteberlar

berkecan güven kimdir

Berkecan Güven kimdir, sevgilisi var mı, boyu kaç, burcu nedir şeklinde günden güne artan bir kitle tarafından sorulan soruların cevapları yazının devamında bahsedilmiştir.

Berkecan 1996 senesinin Mayıs ayının 30’unda dünyaya gelmiştir. Babası sinema sahnelerinde var olan Burhan Güven’dir. Babası sinema filmi olan Veda’da Atatürk rolüne can vermiştir. Bunun dışında seslendirmenlikte yapmaktadır.

Güven’in boyu ortalamanın biraz üstünde olarak 1.87 cm’dir. Kilosu ise 74 KG’dir. Berkecan’ın popülerliği Vine programında yüklediği videolar ile başlamıştır. Buraya yüklediği videolarda ev içinde espriler yapmıştır. Ev ortamının sıcaklığı Vine izleyicilerinde sempati oluşturmuştur. Böylece adı günden güne daha yaygınlaşmıştır. Uzun süre kısa videolar ile yoluna devam etmiş daha sonra gelen talepleri karşılamak adına YouTube kanalı açıp buradan genel içerikli videolar paylaşmıştır. Bu videolarda sürekli daha fazla izlenme kazanmaktadır. Bege olarak açtığı kanalını Berkecan Güven olarak değiştirmiştir. Şuan 2.5 milyon abonenin üzerinde takipçisi var. Kanalda en çok izlenen videosu 31 milyon görüntüleme ile YouTube benim işim şarkısıdır. Not: bu yazıyı okurken görüntüleme sayısı daha olabilir zira günden güne görüntülenme sayısı artmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Öykü Berkan Kimdir Kaç Yaşında? başlıklı makalemizde öykü berkan boyu, öykü berkan kaç yaşında ve öykü berkan sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir