Çukur Komiser Emrah Kimdir? Alper Duymaz Boyu Kaç?

ÇukurDiziler

Akıllarda Vartolu Öldü mü Ölmedi mi soruları dolaşırken birden çıkageldi Komiser Emrah.  İlk başlarda bu kadroya yakışmadı bu isim derken dizinin sonunda V. Saadettin’i unutturdu hepimize. Yani bu da bir başarı deyip diğer bölümdeki performanslarını sabırsızlık ile bekliyoruz. Hele o son sahne neydi öyle. Acaba Komiser Emrah Sena’nın abisi mi belalısı mı diye düşündürtmedi değil. Geyiği bir yana bırakıp asıl konumuza gelelim; Kimdir bu Komiser Emrah?

Çukur dizisinin yerinde duramayan komiserinin gerçek dünyadaki adı Alper Duymaz… Eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlayan oyuncu, mesleğini icra etmek için İstanbul’a taşındı. Neden? Çünkü ilk dizi girişimi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi orada çekilmekteydi. Daha sonra ise karşımıza Acı Aşk dizisinde Ali, Bodrum Masalında ise Ateşismiyle karşımıza çıktı. Diğer dizi performanslarını göz önünde bulunduracak olursak, Çukur’da çok daha iyi bir oyunculuk sergilediğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Ve kısa kısa bilgiler…

  • Alper Duymaz kaç yaşında: 1992 doğumlu. Yani 2018 yılı itibari ile çeyrek asrı da geride bırakıp 26 yaşına girmiştir.
  •  Kova
  • Komiser Emrah boyu: 1.84 cm
  • Alper Duymaz nereli?  Ankara. Ama belirttiğimiz gibi ilk dizisiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.
  • Komiser Emrah instagram adresi : 

Eleştiri Köşesi…

  • Benzerlikler: Bu bölümü izninizle ikiye ayırmak istiyorum. Birincisi oyunculuk benzerliği. Bu konuda suçu senariste bulmak lazım tabi. Tamam Çukur dizisinde herkesin kalıplaşan özellikleri var. Ama bu abimizin ki tutmaz bence. Resmen Yamaç’cılık oynuyor gibi. Bu nokta da sorulması gereken tek soru. Komiseeeeerrr İçerde misin? Çukur bu ne olacağı belli olmaz. Diğer benzerlik olayından kastımız ise fiziksel benzerliktir. Gözlükle Ahmet Kural’a, yan profilden Yamaç’a, şapkasız hali ile de Alper Duymaz’a benzettim ben. Garip doğrusu…
  • Full depo Hummer : Tamam Escobar’dan alıntıları anladık. Meşale yakmalar, koşmalar falan filan. Ama Hummer nedir abi ? Hangi dizi, kaçıncı sezon, kaçıncı bölüm ve kaçıncı dakikası? Eğer bu bir yenilik ise de bence olmamış.

Bir önceki yazımız olan Vartolu Öldü mü? Vartolu Saadettin'i Kim Öldürdü? başlıklı makalemizde çukur kim öldü, çukur salih öldü ve çukurt vartolu öldümü hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Çukur Komiser Emrah Kimdir? Alper Duymaz Boyu Kaç?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir