Çukur Selim Koçovalı Kimdir Nereli

ÇukurDiziler

Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri beğeni ile izlenen Çukur adlı dizide seyirciyi etkileyen  ilginç karakterlere yer verilmiştir. Bu karakterlerden biri de Selim Koçovalı karakteridir.Çukur Selim Koçovalı Kimdir Nereli Boyu yaşı sorularının cevaplarını bulabileceğiniz yazımıza başlıyoruz.

Çukur Selim Koçovalı Kimdir Nereli?

Show TV’ nin sevilen yeni dizisi Çukur’ da Selim Koçovalı rolüyle karşımıza çıkan genç oyuncu Öner Erkan’ dır. Öner Erkan İzmir’ de 04.01,1980 yılında ailesinin 2. Çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Sahne sanatları ile lise yıllarındaki tiyatro eğitimi sayesinde tanışan sanatçı, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı. Televizyon ile TRT’ de yayınlanan bir çocuk programını sunarak tanışmış, daha sonraları çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır. Görev aldığı roller sayesinde, çeşitli organizasyonlarda dört kez en iyi erkek oyuncu ödülü almıştır. 30 un üzerinde dizi ve filmde görev yapan başarılı oyuncu, Haluk Bilginer ve Gülse Birsel gibi başarılı oyuncularla da çalışmıştır.

selim kocovali kimdir nereli cukur
selim kocovali kimdir nereli cukur

Selim Koçovalı nereli?

Öner Erkan İzmir’ li olup, yüksek lisans eğitimi başlayıncaya kadar İzmir’ de yaşamıştır.

Selim Koçovalı boyu yaşı:

Öner Erkan 185 cm boyunda ve 37 yaşındadır.

Selim Koçovalı sevgilisi:

2010 yılında Sibel Topkaya ile evlenip, 2012 yılında boşanan Öner Erkan, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde rol alan Damla Colbay ile birliktedir.

Bir önceki yazımız olan Çukur Sena Koçovalı Kimdir Nereli Boyu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One thought on “Çukur Selim Koçovalı Kimdir Nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir