Çukur Sena Koçovalı Kimdir Nereli Boyu

ÇukurDiziler

Show Tv’de ekrana gelen Çukur dizisinde tanıdığımız bir karakter olan Sena Koçovalı hem başarısı hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Peki, herkesin konuştuğu ve merak ettiği sena Koçovalı kimdir?

Sena Koçovalı Kimdir

Sena Koçovalı karakteri dizide Yamaç karakteri ile birlikte başrolü paylaşmaktadır. Asıl ismi Dilan Çiçek Deniz olan ünlü oyuncu katıldığı güzellik yarışmasında kendini göstermiş ve ikinci olarak da herkes tarafından beğenilen güzelliğini tescilletmiştir. Güzel oyuncu aynı zamanda Kainat Güzeli yarışmasında da ülkemizi temsil etmiş bir geçtir. Sena Koçovalı nereli? Sena karakteri ile ünlenen oyuncu 1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. 2017 yılına göre 22 yaşında olan genç oyuncu küçük yaşına rağmen birçok iş başarmıştır.

cukur sena kimdir nereli vikipedi

Sena Koçovalı Boyu Yaşı Sevgilisi

Sena Koçovalı boyu yaşı için yapılan sorgulara bakıldığında ise 1.79 boyunda olduğu görülmektedir. Oldukça düzgün ve ince fiziği olan bu oyuncuyu ilerleyen günlerde yeni projelerde de görmek mümkün olacaktır. Sena Koçovalı sevgilisi ile ilgili bilinenler de Okan Can Yantır isimli bir kişi olduğudur. Genç oyuncu aşk hayatı ile ilgili çok net açıklamalar yapmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir