Çukur Vartolu Kimdir Nereli Boyu Yaşı

Çukur dizisi ile ekranlara dönmüş olan yakışıklı oyuncu Erkan Kolçak Köstengil bu dizide oldukça iddialı bir karakteri canlandırmaktadır. Çukur Vartolu Kimdir Nereli? Çukur dizisi ile tanımış olduğumuz Vartolu karakteri Erkan Kolçak Köstengil tarafından başarı ile sergilenmektedir. Erkan Kolçak Köstengil nereli? Ünlü ve yakışıklı oyuncunun kişisel bilgilerine bakıldığında 16 Ocak 1983 doğumlu olduğu görülmektedir. Oyuncunun doğum yeri ise aynı zamanda lise eğitimini bitirene kadar yaşamış olduğu Bursa’dır.

Erkan Kolçak Köstengil boyu uzun olan erkek oyunculardandır ve 1.80 civarında olduğu bilinmektedir. Daha önce birçok projede farklı farklı rollerde yer almış olan Erkan Kolçak Köstengil yaşı kilosu ile ilgili veriler de bilinmektedir. Oyuncu 75 kiloda ve 1983 yılına göre hesaplanırsa 2017 itibari ile 34 yaşındadır.

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstengil sevgilisi oyuncu Cansu Tosun ile birlikte hem sosyal medyada hem de dışarıda aşkını yaşamaktan çekinmemektedir. Uzun süredir devam eden ilişkileri ile ilgili fazla yorum yapmayan oyuncu çift paylaştıkları fotoğraflar ile aslında ne kadar mutlu olduklarını göstermekte ve bu sorulara cevap vermektedirler.

Erhan Köstendil hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Çukur Selim Koçovalı Kimdir Nereli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir