Danla Bilic Kimdir?

danla bilic kimdir
Genel

Danla Bilic Kaç Yaşında

Neslihan Damla Akdemir namı diğer Danla Bilic kimdir Kaç yaşında boyu kilosu ve fenomen niye uzanan macerası makalenin devamını da anlatılmıştır.

1994 yılının 5 ekiminde doğan Danla Bilic Beykent Üniversitesi’nde psikoloji bölümü okumaktadır. Danla Bilic’in boyu kilosu gibi sorular net bilgi ile cevaplanamamakla birlikte boyunun 1.60 civarı olduğu kilosunun ise 50 60 kg arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Danla Bilic‘in fenomenliğe uzanan yoldaki ilk mecrasi Twitter ve Instagram‘dir. Instagram’dan futbolcuları trolleyerek fenomenleşmiş olan Danla Bilic bu hareketlerini Twitter’da paylaşarak ayrı bir takipçi kitlesi kazanmıştır. Klasik Türk kızların yaptığı gibi erkekleri kadın düşkünü olarak göstermiştir.

Kendisini takip eden futbolcuları Twitter’da paylaşarak haklarında kötü bir algı oluşmasına sebebiyet vermiştir. Şuan YouTube‘da makyaj videoları yayınlayan Danla Bilic kendisiyle barışık bir karaktere sahiptir. Umuyoruz ki Danla Bilic bir daha birilerinin dikkati çekip takip isteği yollamasini Twitter da paylaşmaz.

 

Ayrıca Danla Bilic’in markası ve sitesi vardır. Bu sitenin adı Luv Factory’dir. Bu sitede ruj, fondöten,tayt, sweat gibi ürünler satmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Perihan Savaş Kimdir Biyografisi başlıklı makalemizde perihan savaş eşleri, perihan savaş kaç yaşında ve perihan savaş nereli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir