Dilara Kurtulmuş Kimdir ?

Oyuncular

Dilara Kurtulmuş Yaşı Boyu Yeni Hali

Nazlı karakteri ile Selena dizisinde üç baş rolden birini oynayan Dilara Kurtulmuş çok ufak yaşta olmasına rağmen beğenilen bir oyuncuydu son dönemlerde adı herhangi bir yapımda duymamaktadır. Ancak toplumsal hafıza Dilara Kurtulmuş’un son halini merak etmektedir. Eğer eksik, hatalı bir bilgi varsa yorumlardan bildirebilirsiniz.

12 Mayıs 1998 doğumlu olan oyuncu Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Dilara Kurtulmuşun boyu 1.65 metre kilosu ise 50 kilogram civarındadır. Fanatik bir Beşiktaşlıdır Beşiktaş formasını giymeyi çok sever.

İlk oyunculuğu Anne Babamla Evlensene dizisindeki rolüdür. Bu dizi 2002 yılında yayınlanmıştır. Bundan sonra Hayat Bilgisin’de de görev almıştır.Dilara Kurtulmuş, Küçük yaşta daha çok sinema ve dizi de oynamıştır. Ancak 2015 senesinden beri herhangi bir televizyon projesinde rol almamıştır.

Buna rağmen sosyal medya üzerinde oldukça geniş bir kitle tarafından tanınmaktadır. Hatta adına fan grupları kurulmaktadır. Ayrıca medyadan ve televizyondan uzak olmasının sebebi kendisine eğitime vermesinden dolayıdır halen Haliç Üniversitesi moda tasarımı bölümünde eğitim almaktadır.

Dilara kurtulmuş’un son halini merak edenler için altta galeri yerleştirdik;

Bir önceki yazımız olan Reha Özcan Kimdir? başlıklı makalemizde bizim hikaye fikri kmdir, Reha Özcan boyu ve reha özcan nereli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir