Enes Batur Kimdir Boyu Yaşı?

FenomenlerYouteberlar

Enes Batur kimdir, kaç yaşında, boyu, kaç kilo gibi soruların cevabı derlenerek basit bir dil ile bu makalede yazılmıştır.

1998 yılının 9 Nisanında Antalya’da dünyaya gelen Enes Baturun soyismi Sungurtekin’dir. Bilgisayar Mühendisliği bölümünü Antalya Üniversitesi’nde okumaya devam etmektedir ve şu anda Antalya’da yaşamaktadır. Üç çocuklu ailenin en büyük çocuğudur, iki tane de kardeşi vardır. YouTube hesabı Türkiye’deki en çok takipçiye sahip hesaptır, bu makalenin yazıldığı tarihte 8 milyondan fazla aboneye sahiptir. 6 yıldır devam eden kanalı 3.5 milyar izlenme almıştır.

Ayrıca YouTube dışında kendisini tasarladığı tişörtleri satmaktadır. Başak Karahan ile olan ilişkilerinin bitmesinden sonra tanıdığı olan ilgi biraz daha artmıştır malumunuz toplumca magazin olaylarına büyük ilgi duymaktayız.

Geçtiğimiz yıl Altın Kelebek en iyi youtuber ödülünü almaya hak kazanmıştır Ama daha sonra çocukları olumsuz etkilediği kararına vardıkları için ödülü geri almışlardır. YouTube kitlesiden aldığı destek ile hayatını anlatan bir sinema filmi çekmişler.

Bir önceki yazımız olan Berkecan Güven Kimdir Boyu Kaç? başlıklı makalemizde berkecan güven bilgi, berkecan güven boyu ve berkecan güven kilosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir