Erhan Kolçak Köstendil Kimdir Biyografisi

Erhan Kolçak Köstendil Kimdir, Yaşı, Boyu, Kilosu, Burcu

Erhan Kolçak Köstendil, 16 Ocak 1983 tarihinde doğmuştur. Bursa ünlü oyuncunun doğum yeridir. Cansu Tosun ile ilişki yaşayan Erhan Kolçak Köstengil 2017 yılında Cansu Tosun ile nişanlandı. Sonrasında ise 11 Ağustos 2018’de Cansu Tosun ile evlenmiştir.

74 kilogram olan ünlü oyuncu 1,81 metre boya sahiptir. Saç rengi ise açık kahverengidir. Bu Erhan Kolçak Köstengil’in doğal saç rengidir. Göz rengi de kahverengidir. 35 yaşında olan ünlü oyuncu Oğlak burcudur. Farklı birçok dizi ve filmde rol alması üstün oyunculuk performansları sayesinde gerçekleşmiştir1. Bu sayede yönetmenlerin ilgisini çekmiş ve dikkatleri üzerine toplamıştır.

Sonucunda ise sevilen bir karakter olmayı başarmış, birçok insan tarafından takdir edilmiştir. İlkokulunu ve sonrasında ortaokulu Bursa’da okumuştur. Bursa Atatürk Lisesi’ni kazanmış ve sonrasında buradan mezun olmuştur.

Buradan mezun olduktan sonra ise İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü kazandı. Sonrasında ise bu bölümden mezun olmuştur. İlk olarak tiyatro çalışmalarına Tuncay Özinel Tiyatrosu’nda başlamıştır. Burada yer alan çeşitli tiyatro oyunlarında rol alarak kendini göstermiştir.

Sonrasında ise farklı birçok gösteride rol almaya devam etmiştir. Buna ek olarak TRT 1’de gösterilen ‘’Sakarya Fırat’’ dizisinde de rol almıştır. Bu dizide Er Mahmut Karakum’u canlandırmış ve izleyicinin büyük beğenisini toplamıştır.

Oyunculuk alanında iyice ilerleyen Erhan Kolçak Köstendil kendi filmini yazdı ve oynadı. ‘’Torbacının Esrarı’’ adlı filmin senaryosunu yazdı. Sonrasında ise İstanbul ve Amsterdam’da çekimler gerçekleştirdi.

2014 yılına gelindiğinde ise ‘’Ulan İstanbul’’ dizisinde rol aldı. Karlos karakteri ile birçok kişinin beğenisini topladı ve sevilen isim olmayı başardı. Buna ek olarak farklı birçok dizi ve filmde de rol aldı. Başarılı oyuncu şuanda Çukur dizisinde Vartolu Sadettin rolü ile ilgiyi üzerine çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Aslı Enver Kimdir Nereli? başlıklı makalemizde aslı enver boyu, aslı enver kaç yaşında ve aslı enver kilosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir