Ersay Üner Kimdir Nereli?

ersay-üner
Şarkıcılar

Ersay Üner Biyografisi

Yaşını duyunca herkesi şaşırdığı Ersay Üner enerjisi ile bu şaşkınlığı besliyor. Yaptığı her single milyonlarca dinlenen toplistlerde zirveyi uzun süre meşgul eden Ersay Üner 1978 doğumludur. Ayrıca merak edenler için burcu Terazi’dir. Konya Seydişehir doğumlu olan Üner uzun süre memleketinde yaşamıştır.Babası memurdur. Kendisi daha önceleri

ersay-üner

düğün salonlarında müzisyenlik yapmıştır. Başarılı olması yaptığı işe kısa zamanda yansımış ve şöhreti günden güne parlayarak ünü Türkiye çapında yayılmıştır.

Yürüdüm single’ı ile şöhret basamaklarında yürümeye başlamış ve devamını başarılı bir şekilde getirmiştir. Başarısını farklı müzisyenler ile yaptığı parçalarda da sürdürmüştür. Demmet Akalın düeti olan Yılan şarkısında da kendini kanıtlamıştır.

Ersay Üner ses sanatçılığıyla adını duyurmuş olsa da piyasadaki birçok şarkının sözleri tarafınca kaleme alınmıştır. Ebru Gündeş’in seslendirdiği Kızıl Mavi şarkısının bestesi de Üner’e aittir.

Ersay Üner Evli mi?
Evet Ersay Üner BKM Mutfak ile televizyonlarda yıldızını parlatmış olan Büşra Pekin ile evlidir. Evlilikleri 2017 yılında başlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Tarkan Kimdir Nerelidir? başlıklı makalemizde tarkan nerelidir ve tarkanın soyadı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir