Ezhel Kimdir Vikipedi Nereli

ŞarkıcılarŞarkıcılarÜnlüler

Ezhel kimdir Vikipedi, ezhel vikipedi,ezhel nereli

Rap dinleyenlerin yakından tanıdığı bir isim olan Ezhel kimdir merak ediyorsanız; öncelikle sanatçının gerçek isminden bahsetmek gerekir. Sahne ismi Ezhel olan rap şarkıcısının gerçek ismi Ömer Sercan İpekçioğlu’dur. 1990 doğumlu olan şarkıcı, şarkıcılığın yanı sıra söz yazmaktadır. Ayrıca gitar, tef, ney, darbuka ve piyano çalmaktadır. Şarkıcı hakkında Ezhel Vikipedi bilgileri yer almaktadır.Ezhelin boyu internet üzerinde yaptığım araştırmalar sonucunda 1.60 ile 1.70 cm arası bir uzunluk olduğu sonucuna ulaştım. Ezhelin sevgilisi ise Ecem Güvenciler’dir. İnternet ortamında Ecem hakında herhangi bir biyografi ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.

ezhel vikipedi kimdir nereli

Rap yaşantısına solo olarak adım atan Ezhel 2008 yılında Keişan ile yaptığı Taşşak Senfonisi ile çıkışı sağlamıştır. 2011’de Keişan, İndigo, Kamufle, Anıl Piyancı, Red, Grogi ve Nomad ile beraber yapmış olduğu Sekiz çalışmasıyla ismini duyurmuştur.

Rap şarkıcısı Ezhel nereli diye bakılırsa, Ankara doğumlu olduğu görülmektedir. İlk albümü Müptezhel ile müzik dünyasındaki yerini sağlam bir şekilde almıştır.

Bir önceki yazımız olan Manuş Baba Kimdir Nereli ? başlıklı makalemizde manuş baba gerçek ismi ve Manuş babanın boyu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir