Ezhelin Sevgilisi Ecem Güvenciler Kimdir?

FenomenlerGenel

Ezhelin sevgilisi Ecem’in İnstagram adresi bulunmamaktadır. Ecem Güvenciler Ezhel’in serbest kaldığı gün videoya girişi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Videoda biraz heyecanın etkisiyle titreyen ses tonuyla konuşmasından dolayı Ezhelin sevgilisi Ecem hakkında biyografik bilgiler merak edilmektedir. Ecem kimdir nerelidir boyu kaçtır gibi soruların cevabı bulunmamaktadır.

Zira Ecem ünlü ya da fenomen biri değildir. Ecem şuan sadece Ezhelin sevgilisi kimdir sorusuna cevap olarak verilebilecek biridir. Elbette Ecem Güvenciler bir birey olarak bu yaşamda yerini almıştır ancak şöhret veya sanatçı olmadığından dolayı sitemizde biyografisi bulunmamaktadır.

Eğer ilerleyen günlerde Ezhelin sevgilisi Ecem hakkında bilgi edinebilirsek Ecemin yaşı, boyu, kilosu gibi bilgileri bu sayfadan paylaşacağız. Bunun dışında sizin Ecem Güvenciler hakkında bir bilginiz varsa lütfen yorum kısmından bizi de bilgilendiriniz.

Ayrıca Ecem, Ezhelin beraat ettiği gün kameralara şöyle konuştu;

Ben Ecem Ezhelin kız arkadaşıyım, 8 aydır beraberiz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Sercan sadece inandığı şey yapıyordu ve başardığımıza çok sevindim. Sanata özgürlük, bizim sanatımıza engellemesinler hepimiz sesimizi duyurmaya çalışıyoruz burada bu kadar insan onun da özgür olduğuna inanıyordu teşekkür ederiz kazandık.

 

Ezhel’in sevgilisi Ecem’in İnstagram profili şuan kapalı ancak birkaç resmini yazının devamında bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aras Bulut İynemli Kimdir Vikipedi başlıklı makalemizde Aras Bulut İynemli boyu ve Aras Bulut İynemli nereli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir