Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kimya Gökçe Aytaç tiyatro kökenli bir oyuncudur. 1.75 boyuna 55 kg ağırlığa sahiptir. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk, diyalog ve iletişim eğitimleri almıştır. Şan eğitimi de alan oyuncu klasik ve elektro gitar çalmaktadır, tekvando ve at biniciliği ise ilgilendiği sporlar arasındadır. İlk dizi oyunculuğu deneyimi 2013’de Medcezir dizisiyle gerçekleşen Kimya Gökçe Aytaç, daha çok pek çok dizi ve tiyatro oyununda görev aldı.

Rol Aldığı Dizi, Sinema Filmi ve Tiyatro Oyunları

Rol aldığı diziler Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet ve Ufak Tefek Cinayetlerdir. Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı ise oyunculuk yaptığı sinema filmleridir. 2016 yılında, İstanbul Profile Kültür Merkezi’nde Uykusuz, Sevgili Karım ve İdeal Koca oyunlarında da yer almıştır.

Kimya Gökçe Aytaç Özel Hayatı

2011 yılında meslektaşı ve adaşı Gökçe Özyol ile evliliği 2013 yılında sona ermiştir. Çift daha sonra birbirine karşı hakaret ve tehdit davaları açmıştır. Kısa süre içerisinde evlerini ayıran çift birbirine tehdit, hakaret ve karşılıklı etkili eylem davaları açmıştır. Daha sonra aralarında şiddet eyleminin de olduğunu iddia eden Kimya Gökçe Aytaç eşinin kendisine yumruk attığını iddia etmiştir. Uzun süren tatsız olayların ardından çift sakinleşmiş ve konuşup anlaşarak anlaşmalı olarak boşanmaya karar vermiştir.

Güzel fiziğiyle dikkat çeken Kimya Gökçe Aytaç halen Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterine hayat vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Ercan Kesal Kimdir? başlıklı makalemizde ercan kesal boyu ve idris koçovalı kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir