Manuş Baba Kimdir Nereli ?

GenelŞarkıcılar

Manuş Baba Kimdir Nereli ?

Manuş Baba Gerçek adı nedir ve yaşı, kilosu gibi kişisel bilgileri bu makalede derlenmiştir.Son dönemlerde popüler olan şarkısı nedeni ile merak edilen isim ile ilgili yani Manuş Baba kimdir sorusunu soran kişilerin sayısı artmaktadır.

Manuş babannın gerçek adı nedir sorusu da oldukça popülerdir. Gerçek adı Mustafa Özkan‘dır. 1 Aralık 1986 yılında doğmuş olan Manuş Baba, ismini anneannesinden almıştır. Manuş babanın boyu 1.82 metredir. Yay burcu olan sanatçı özellikle buruk mevsim olan sonbaharda daha çok dinlenir.

Birçok kişi tarafından merak edilen Manuş Baba nereli sorusunun cevabı Mersin’dir. Mersin’de doğan sanatçı, bir süre burada eğitim gördükten sonra babasının işi nedeni ile Antalya’ya taşınmıştır. Müziğe ilk adımını babasının aldığı gitar ile atan Manuş Baba, Akdeniz Üniversitesi müzik bölümünde eğitim almıştır.

Son dönemlerin popüler ismi Manuş Baba yaşı 31’dir. Seslendirdiği parçalar ve özgün sesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Manuş Baba, bu başarısını uzun süre devam ettireceğe benzemektedir. İlk albümünün adı ise Dönersen Islık Çal’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir