Melek Mosso Kimdir ?

ŞarkıcılarÜnlüler

Melek Mosso Biyografisi?

Son zamanların Trendlerinde yer alan başarılı bir isimdir. Çukur adlı dizinin müziğini seslendirmiştir. Daha önceleri O Ses Türkiye de yarışmacı olarak yer almıştır. No.1 ile yaptığı hiç ışık yok şarkısı YouTube’da 44 milyon dinlenme almıştır.

Böylelikle Melek Mossonun adı gün geçtikçe daha da popüler olmuştur. Melek mosso kaç yaşında, kaç kilo, doğum yılı, burcu, boyu gibi soruların cevabı Makale devamında cevaplanmıştır. Melek Mossonun doğum yılı 1988 dir. Bu yılın 11 kasımında Kayseri ilimizde yaşama merhaba demiştir. Mosso’nun boyu ve kilosu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Başarılı ses sanatçısı şu anda cover şarkılar ile kendini göstermektedir. gerçek soy ismi Davarcı olan Melek soyadını gittikçe hızlanmak anlamına gelen İtalyanca kelimeye istinaden kullanmaktadır. Güzel sanatlar eğitimi halen devam etmektedir. Durum gösteriyor ki ilerleyen yıllarda Melek Mosso kimdir sorusunu çok defa soracağız.

Bir önceki yazımız olan Pelin Öztekin Kimdir Nereli? başlıklı makalemizde pelin öztekin boyu, pelin öztekin instagram ve pelin öztekin kilosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir