Neslihan Atagül Kimdir?

Ünlüler

Neslihan Atagül boyu ve kilosu?

Oyuncu olmaya daha 8 yaşında babasıyla televizyon izlerken karar verdi. 13 yaşına geldiğinde bilinmeyen numaralar servisinden Erberk Ajansın numarasını bulup adresini aldı ve annesiyle gidip kayıt işlemlerini yaptırdı. Bir ay sonra da reklam filminde oynadı.

Neslihan Atagül 1.68 santim boyunda ve 47 kilogram ağırlığındadır. İstediğin zaman abur cubur yesede sporunu aslaak satmamaya çalışıyor güzel vücudunu Crossfit eve pilatese borçludur. Yaz kış fark etmeksizin bot giymeyi çok seviyor. Özellikle de kovboy çizmelerini seviyorum. Karşısındaki kişiden anında soğumasına neden olan tek bir şey var o da saygısızlıktır. Atagül’ün en büyük hayali bir aslana sarılmak, üstelik yavru aslan da değil Bayağı bayağı Aslan. Kapalı alanda kalamama korkusu yani klostrofobisi var. Ayrıca aşırı derecede inatçı olduğunu itiraf eden Atagül son 1 yıldır bu özelliğini törpülemek için çok uğraşıyor.Ayrıca mutfağı ve yemek yaparak vakit geçirmeyi de çok sevdiğini belirtiyor.

 

Bir önceki yazımız olan Burak Özçivit Kimdir Nereli? başlıklı makalemizde burak özçivit biyografisi ve burak özçivit boyu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir