Nesrin Cavadzade Biyografisi Vikipedi

Nesrin Cavadzade Kimdir boyu yaşı kilosu kaçtır ?

 

Bizim Hikaye dizisindeki Tülay rolü ile Fox Tv ekranlarından hayranlarının karşısına çıkan Nesrin Cavadzade kimdir, boyu kaç, kaç kilo, kaç yaşında ve gözlerinin rengine kadar olan soruların cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.

Son günlerde adı Burak Deniz ile anılmaya başlamıştır. Magazin kulislerindeki bir iddia olarak karşımıza çıkmıştır ama ilerleyen günlerde doğrusunu öğreneceğiz. 2017 Eylülünden beridir yayın hayatına devam eden Bizim Hikaye dizisinde Nesrin karakteriyle oyunculuk yapmaktadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncunun saçları da kahverengidir.( Eğer imaj değiştirip farklı bir renk yaparsa yazı güncellenecektir.) Bu yazının yazıldığı sırada 56 kilo civarındadır.Boyu ise 1.68 cm’dir. Güzel oyuncu 30 Temmuz 1982 yılında Azerbeycanın başkentinde doğmuştur.

İstanbula geldiğinde Türkçe bilmediğ için eğitim hayatında sıkıntılar yaşamıştır. 11 Yaşında Cent Kolejine başlayarak eğitimini devam ettirmiştir.Bu süre zarfında Türkçe’yi anadili kadar iyi konuşacak seviyede öğrenmiştir. Şişli Özel Bilgi Lises’inde okurken Tiyatro Kolunda görev alarak oynadığı bir oyun ile tiyatro hayatı başlamış oldu. Eğitim hayatına ise Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde devam ederek mezun oldu. Bu arada üniversite eğitimini devam ettirirken 5 tane de kısa film çekti. Filmler uluslararası festivallerde gösterildi.

Nesrin Cavadzade kendisini geliştirmeye önem vermektedir. Özellikle dil konusunda kendisini oldukça geliştirmiştir. Kendisi Türkçe,Fransızca,İngilizce ve Rusça konuşabilmektedir.

Yersiz Yurtsuz isimli dizi de başrol oynamıştır. Cemal Şan bu diziden sonra Dilberin Sekiz Günü isimli filmde rol teklif etmiştir. Nesrin Cavadzade bu film ile ülke içinde birçok ödül kazanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Burak Özçivit Kimdir Nereli? başlıklı makalemizde burak özçivit biyografisi ve burak özçivit boyu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir