Nusret Kimdir ve Nereli?

Ünlüler

Nusret Gökçe Hakkında Bilgi

Kısa sürede sosyal medyada popülerliği artan Nusret bu başarısını farklı tarzı ve etkili videoları ile yakaladı. Son derece farklı bir kişiliğe sahip Nusret tüm Türkiye ve hatta dünyanın birçok yerinde tanınan bir isim haline geldi. Peki, Nusret’i bu kadar ünlü yapan faktör ve etkenler neler?

Nusret Kimdir Nerelidir?

1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Nusret Gökçe, kendi adıyla kurmuş olduğu restoranını Dünyaca ünlü restoranlar zinciri yapma yolunda önemli adımlar atmıştır. Maddi durumlarının elvermemesi nedeni ile Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nda altıncı sınıfa giderken okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Sosyal medya üzerinde çokça paylaştığı kendine has videoları ile kısa sürede fenomen olan Nusret, kasap dükkanında günde 18 saat aktif olarak çalışmıştır. Nusret’in boyu 1.64 kilosu ise 60 kg’dır.

Nusret Bu Başarıyı Nasıl Yakaladı

Küçüklüğünden beri etleri seven ve altıncı sınıftan sonra okulu bırakarak iş hayatına atılan Nusret, kısa sürede kendini geliştirmiş ve et kesme konusunda profesyonelliğe ulaşmıştır. Elde ettiği bu deneyim ve bilgiyi kısa sürede Türkiye geneline yaymayı başaran ve son dönemlerde ününü yurt dışına taşıyan Nusret, yurt dışı restoran zincirleri ile dikkat çekmeyi başardı.

Son derece özel ve kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu başarısının sırrına bakacak olursak, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor olması ve farklı videolar paylaşması ile bu başarıyı yakaladığını görüyoruz.

İş Hayatına Nasıl Atıldı

Cebindeki son parası olan 7 bin TL ile Arjantin’e giden ve kasapları gezen Nusret burada birçok deneyim edinerek fikir edinmeyi başarmıştır. Türkiye’ye döndüğünde ise tüm bu deneyimlerini işine aktaran Nusret son olarak Amerika’ya gitmeyi kafasına koymuştur.

Zor şartlar altında Amerika vizesini alan Nusret hemen New York’un en bilindik dört restoranında çalışmaya başlar. Para almadan bu restoranlarda çalışan ve başarı yakalayan Nusret Türkiye’ye geldiğinde tüm deneyimleri ile müşterilerine farklı konseptle hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Milletvekili Barış Atay Kimdir ve kaç yaşında? başlıklı makalemizde baris atay biyografi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir