Öykü Berkan Kimdir Kaç Yaşında?

FenomenlerYouteberlar

Öykü Berkan Hakkında Bilgi

YouTube kanalında paylaştığı videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran Öykü Berkan kimdir Kaç yaşındadır boyu kaç gibi sorularının cevabı henüz ayrıntılı şekilde bulunmamaktadır.

Ancak videolardan yapılan analizler boyunun 1.57 ile 1.64 arasında olduğu söylenebilir. Öykü Berkan’ın kilosu ise 47 ile 54 arasında olduğu tahmin edilmektedir.6 Temmuz 2001 doğumludur. Dış görünüşü daha büyük göstermektedir ancak gerçek yaşı budur. Youtuberlığı ile fenomenliği yakalamıştır. Bu fenomenliği televizyon dünyasına taşıması olasıdır.

Göz rengi saptanamamıştır, lens takıyor olması olasıdır. Siyahın buruk tebessümü kitabının kapağının modelliğini yapmıştır.

Öykü Berkan’ın sevgilisi var mı yok mu sorusunun cevabı evettir. Meriç İzgi ile sevgili olarak devam etmek olan bir ilişkileri bulunmaktadır. Ayrıca sosyal medya üzerinde Yusuf piliç ile sevgili olduğu dedikoduları dolanmaktadır ancak güzel youtuber bu iddiayı sert bir dille geri çevirmiştir. Üçü çok iyi anlaşan arkadaşlardır.

Bir önceki yazımız olan Abbas Mourad Kimdir ? başlıklı makalemizde Abbas Mourad kaç yaşında, abbasmomo hakkında bilgi ve abbasmomo kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

2 thoughts on “Öykü Berkan Kimdir Kaç Yaşında?

  1. hiç zanetmiyorum çünkü meriç izgi öykü berkan seviyormüş gibi görün se bile yalan olur çünkü meriç izgi beni seviyor yani melisa buse betkaya benim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir