Ufak Tefek Cinayetler Merve Kimdir Nereli

ufak tefek cinayetler merve kimdir nereli, ufak tefek cinayetler merve nereli,ufak Tefek cinayetler merve boyu yaşı kilosu…

Star TV ekranlarında yer alanufak tefek cinayetler merve kimdir nereli sorusu özellikle dizinin fanları tarafından en çok merak edilen konular arasında gösterilebilir.

Pek çok dizi, film ve sanatsal etkinlikte yer alan Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 Çanakkale doğumludur. 5 yaşında babasının işi nedeniyle İstanbul’dan Bursa’ya taşınan oyuncu ve ailesi yaşamlarını burada devam ettirmiştir.

Ufak Tefek Cinayetler Merve nereli diye merak edenler, genç oyuncunun Konya Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduğunu bilmelidir. 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kerem Kupacı ile evlenen Gürbüz, 2014 yılında evliliğine son vermiştir. Ufak Tefek Cinayetler Merve boyu yaşı kilosu ve özel hayatıyla son dönemlerin en çok ilgi gören oyuncuları arasında gösterilebilir.

Bir önceki yazımız olan Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kimdir Nereli Boyu Sevgilisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir