ufak tefek cinayetler pelin (bade işçil) kimdir nereli

Ufak Tefek Cinayetler
ufak tefek cinayetler pelin (bade işçil) kimdir nereli,ufak tefek cinayetler pelin kimdir,ufak tefek cinayetler pelin nereli,ufak tefek cinayetler pelin boyu yaşı kilosu sevgisili

Star TV’de yayınlanan dizi ile son dönemlerde adından söz ettiren veufak tefek cinayetler pelin kimdir sorusu ile hakkında araştırma yapılan güzel oyuncu Bade İşçil’dir. Dizide Pelin karakterini canlandıran Bade İşçil, Kuzey ve Güney dizisinden sonra bu dizi ile popüler olmaya başlamıştır.

ufak tefek cinayetler pelin kimdir nereli

İzleyenler ufak tefek cinayetler pelin Boyu Yaşı Kilosu Sevgisili konularında araştırma yapmaya başlamıştır. 8 Ağustos 1983 doğumlu olan Bade İşçil 34 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi’nde Moda Tasarımı eğitimi alan oyuncunun ilk dizisi Gülpare olmuştur.

Oyuncu ile ilgili merak edilen Ufak Tefek Cinayetler Pelin Nereli sorusunun da cevabı İstanbul’dur. İstanbul’da doğan güzel oyuncunun ailesi Bulgaristan’dan göç ederek İstanbul’a yerleşmiştir. Oyunculuğu ile dizide Pelin karakterini başarılı bir şekilde canlandıran güzel oyuncu, son dönemlerin popüler isimlerindendir.

Bir önceki yazımız olan ufak tefek cinayetler oya Kimdir nereli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir