Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kimdir Nereli Boyu Sevgilisi

Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kimdir, Ufak Tefek Cinayetler Serhan boyu yaşı kilosu, Mert Fırat Nereli, Mert Fırat Kimdir…

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden bu yana ilgi ile izlenen Ufak Tefek Cinayetler Serhan kimdir sorusunun da artmasına neden olmuştur. Dizide Serhan Aksak karakterini başarılı oyuncu Mert Fırat canlandırmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan boyu yaşı kilosu ile de merak edilmektedir. 10 Ocak 1981 tarihinde Ankara’da doğan Mert Fırat, başarılı eğitim hayatı olan ve oyunculuğu düşünmeyen bir gençlik dönemi geçirmiştir. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümünü kazanarak bu serüvene başlamıştır.

Binbir Gece isimli dizi ile adını duyuran yakışıklı oyuncu bir süredir Hande Doğandemir ile aşk yaşamaktadır. 36 yaşında olan başarılı oyuncu, 2005 yılına kadar 22 oyunda sahne alarak başarılarını göstermeye başlamıştır. Oynadığı diziler ve sinema filmlerinde de başarısı göstererek popüler olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Ufak Tefek Cinayetler Arzu (Tülin Özen) Kimdir Nereli Boyu Yaşı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir